Hakkımızda

Mindfree Danışmanlık, öğrenmeye farklı bir bakış sunarak kurumların etkin, verimli ve sürdürülebilir karlılık çalışmalarını sağlama misyonunu sahiplenmiştir. Çalışanların yetkin olmasını sağlayarak,  kurumlarda stratejik hedeflere ve yıllık faaliyetlere ulaşmaya vesile olur.

Mindfree metodolojisi,yetişkin öğrenmesinde bilgiyi anlatmak ile sınırlı kalmayıp davranış kalıplarını ve alışkanlıkları kaldırmaya, bizzat uygulayarak fark etmeye ve zor görüneni basitleştirmeye odaklanır.  Çalışanlar bilgi eksikliği yanısıra temel inançlar, alışkanlıklar, kişisel sınırlar sebebiyle öğrenseler bile iş ortamında bunları uygulamaya geçiremezler. Yenilikler, kurumdaki liderlik, değişime sponsorluk ve yeni metodun/sürecin uygulama sürekliliği ile kalıcılık kazanır.

İşte Mindfree bu farklı ve özel yaklaşım ile kurumsal öğrenmede “satış” ve “liderlik” alanlarını dönüştürme amacını sahiplenmiştir.

01.01.2016 yılında kurulan firmamız, “yönetimsel koçluk” yetkinliğine sahip dinamik ve fark yaratan ekibi ile birçok proje ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Öğrenme ve Gelişim faaliyetlerinin yanısıra “Mikro Girişimci Kadınları” sahiplenerek sosyal sorumluluk faaliyetlerini de sürdürmektedir.

 

Yönetim Kurulu